SENDE BİZE KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SENDE BİZE KATIL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Hack!programsiz Herkes Yapabilir!!!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Msn Hack!programsiz Herkes Yapabilir!!! Empty
MesajKonu: Msn Hack!programsiz Herkes Yapabilir!!!   Msn Hack!programsiz Herkes Yapabilir!!! Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:49 am

Merhaba Komutanlarım Ve Asteğmenlerim.Sizlere Hackın Basıt Yolunu Ve Programsız Caresını Buldugumu Bıldırmek Istedım.
Başlangıç.
1) İlk Once www.hotmail.com a gircez.Eger Bılmıyorsanız.Msn Messenger a gırcez oturum actıgımız yere yanı.Sonra Seceneklerden Parolanızı Unuttunuz Mu? Secenegıne Tıklıcaz Onumuze Gelen Sayfadan Hacklıcemız Kurbanın Msn Adresini Yazıcaz xxxx@xxxx.com yazıyoruz.Sonra Harflerı Yazıyoruz.Devam Kutusuna Tıklıyoruz.Parola Sıfırlama Bılgılerı O Msn E Gıdecek.Sımdı Ise Sıra Sızın Zekanızda Ve KUrbanın Zeka Testınde.
2)Kurbana uydurmadan seyler solıceksınız.
ORN:benım e-mail imde arıza var bı maıl gelcek sana gonderdım.bana ılk lınkını kopyalar mısın? diyebilirsiniz.Veya Sıze Kalmıs.AMA UZERINE BASA BASA SOLUYORUM SADECE ILK LINK IKINCI DEIL!! Sonra Lınkı Kopyala Yapıstır Yapmasını Soluyoruz.Ve Yaparsa Tıklıyoruz.VE GİZLİ SORUYA GEREK KALMADAN YENI PAROLAYI VE YENI PAROLAYI TEKRAR YAZIN BOLUMUNU DOLDURUYORUZ.ISLEM TAMAM.ARTIK SIZDE HACKER SINIZ... TEŞEKKURLER.
http://paylas.turkforumpro.com

Msn Hack!programsiz Herkes Yapabilir!!!
1 sayfadaki 1 sayfası