SENDE BİZE KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SENDE BİZE KATIL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sizi Engelliyenleri Görün Yalanı Dikkat !!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Sizi Engelliyenleri Görün Yalanı Dikkat !! Empty
MesajKonu: Sizi Engelliyenleri Görün Yalanı Dikkat !!   Sizi Engelliyenleri Görün Yalanı Dikkat !! Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 6:45 am

sevgili üyelerimiz son günlerde hepinizin msn den saniyorum sikayeti var sürekli kisi listenizde olan insanlardan ya mail yada konusma penceresinden linkler gönderilmekte bu bir tuzakdir ve malesef bu tuzaga herkez düsüyor sizi engelleyenleri görün türü sitelerden uzak durun mail adresinizi ve sifrenizi vererek girdiginiz bu tür sitelerden sizi engelleyeni sözde görmek icin aslinda kendi elinizle kendi msn hesabinizi bu serevsiz insanlara teslim ediyorsunuz bu maili yazmamdaki amac forumun rekramini yapmak degil sizleri bilinclendirmek ve bu yoldan cikar saglayan kisilere engel olmak.
Amac nedir amac rekram sirketlerine mail adreslerini pazarlamak ve sizin adiniza oturum acip sanki sizin gönderdiginiz bir mailmis gibi size güvenen arkadaslariniza mail gönderip onlari sizin araciliginizla kandirmak ürün pazarlamak veya mail adreslerine ulasmak.
bu sabah basima bu isin ne boyutlara geldigini gösteren ilginc bir olay geldigi icin anlatmak istiyorum
beni kisi listesine ekleyen güzel bir bayan resmi ile karsima cikan birisi benim diger hesabimi neden engelledin vs vs gibi sorularla beni illa gidip inanmiyorsam denemem icin sorguluyordu vermis oldugu link ne ilginctirki yine ayni yerler ama en ilginc olani izledikleri yol konusmayi buraya oldugu gibi yaziyorum yorum sizin..
deniz:
günaydin
deniz:
sizi taniyormuyum?
*
SIRIN:
diğer adresimi engellemişsin hayırdır? www.bilinclendir.com dan baktım
SIRIN:
neyse uzatmaya gerek yok
deniz:
anlamadim ?
SIRIN:
ben de seni engelliyorum yazma bana. inanmıyorsan www.bilinclendir.com dan dene gör. ba baaayy
deniz:
bak sen rekramin yeni versiyonu bumu simdi
deniz:
link ver gidip keriz gibi tiklayip spam mi ye
deniz:
valla pes sizlere
deniz:
seytanin aklina gelmeyecek yöntemler kullaniyorsunuz
deniz:
engelle bakalim
deniz:
milleti saf keriz yerine koyan siz serevsizlerin hepsinin ******* koyayim *****sizi
noktali yerleri uygun olmadigi icin sildim lütfen bu tür sizi engelleyen türü sizelerden uzak durunuz saygilarimla
http://paylas.turkforumpro.com

Sizi Engelliyenleri Görün Yalanı Dikkat !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-